Výsledek hledání pro výraz

Informace : Během ledna lekce pokračují ve všech lokalitách dle standardního času, a to až do konce ledna.

Informace : V pátek 25.1.2019 neproběhne kroužek parkouru v Záběhlicích z důvodu uzavření tělocvičny. Lekce bude nahrazena.

 

Informace : V úterý 29.1.2019 neproběhne kroužek parkouru v Praha Háje (modrá škola) z důvodu uzavření tělocvičny. Lekce bude nahrazena.

 Dnes 15.1.2019 odpadají všechny ZOHIR kroužky v Jablonci a Liberci z důvodu zranění trenéra. Lekce budou nahrazeny. Informace získáte od zákaznického servisu.

Parkour kroužek pro děti

Co je lepší než jeden trénink? Pravidelný trénink. A právě o tom je parkour kroužek. Díky pravidelným lekcím v tělocvičně a pod dohledem zkušených trenérů (našich trenérů) získáte možnost rozvíjet bezpečně a efektivně vaše parkourové dovednosti, sílu, obratnost a pohybovou zručnost.

Velmi dbáme na úplných základech, protože víme, že v dlouhodobém horizontu je pro děti nejdůležitější vypěstovat pozitivní přístup k pohybu a správné tréninkové návyky. Naše tréninky jsou o zábavě, ale nejen to. Propojujeme zábavu s výsledy!

Výsledků dosahujeme díky pečlivě sestavenému ročnímu tréninkovému plánu, který vychází z našich dlouholetých osobních zkušeností s výukou parkouru a přísným interním pravidlům hlídání kvality tréninků (vytvořili jsme dokonce i vlastní tréninkové licence a první metodickou knihu o tréninku parkouru na území České republiky).

Jak probíhá ZOHIR parkour kroužek?

V 55 minut dlouhých tématicky zaměřených lekcích se postupně účastník naučí parkour od nezbytných základů až po pokročilé triky. Od důležité počáteční přípravy krok za krokem, až po efektní a stylové skoky v praxi. Lekce probíhají v prostředí tělocvičny, kde je možné využít nácvikových žíněnek a tréninkového vybavení.

Proč trénovat parkour s námi?

  • Tento projekt vznikl od parkouristů pro parkouristy. Všichni naši trenéři jsou zkušení parkouristé, kteří mají dlouhodobou zkušenost s vlastním tréninkem a zájmem o odborný rozvoj jako trenéři parkouru.
  • Patříme mezi průkopníky této sportovní disciplíny u nás a s pořádáním akcí máme letité zkušenosti.
  • Kroužkem to nemusí začít ani skončit. Nabízíme možnost celoročního zapojení do tréninku formou dalších příležitostí, jako jsou jednodenní intenzivní workshopy, příměstské campy, parkourové tábory a soustředění. S námi se zabavíte po celý rok!
  • Rozvíjíme nejen tělo, ale i ducha. Podporujeme v dětech hodnoty, jako jsou zodpovědnost, týmový duch a odhodlání.

Pro koho je kroužek určen?

Vítáni jsou všichni ve věku od 8 let, začátečníci i pokročilí. Zohir tvoří komunitu, u nás je důležitý aktivní přístup, vzájemný respekt a snaha. Věříme, že intenzivní a dlouhodobý trénink posouvá fyzické i psychické hranice dál než talent.

Pojďte do toho s námi a přihlaste se na ZOHIR parkour kroužek!

Garantujeme Vám vrácení platby, pokud se po první lekci rozhodnete v kroužcích z jakéhokoli důvodu nepokračovat. Pro zajištění místa na kroužku je potřeba vytvořit objednávku přes naše stránky.

 
Pardubický Vysočina Moravskoslezský Olomoucký Zlínský Jihomoravský Jihočeský Královéhradecký Liberecký Ústecký Plzeňský Karlovarský Středočeský Praha
3 Položky v tabulce 4 Položky v tabulce Seznam

Parkour kroužek Brno Řečkovice 2 (čtvrtek 15:30-16:25)

Kroužek pro začátečníky ve věku 8-13 let.
3330 Kč

Parkour kroužek Brno Řečkovice 2 (čtvrtek 16:30-17:25)

Kroužek pro pokročilé ve věku 8-13 let.
3330 Kč

Parkour kroužek Brno Řečkovice 2 (čtvrtek 17:30-18:25)

Kroužek pro pokročilé ve věku 8-13 let.
3330 Kč

Parkour kroužek Brno Žebětín 2 (čtvrtek 16:30-17:25)

Kroužek pro pokročilé ve věku 8-13 let.
3330 Kč

Parkour kroužek Brno Žebětín 2 (středa 15:30-16:25)

Kroužek pro pokročilé ve věku 8-13 let.
3510 Kč

Parkour kroužek Česká Lípa 2 (čtvrtek 16:00 - 16:55)

Kroužek pro pokročilé ve věku 8-13 let.
2970 Kč

Filter by:

Clear All
Close