Výsledek hledání pro výraz
Zpět na Blog

Parkour Mladá Boleslav

Parkour Mladá Boleslav

Boleslav, Boleslav, překrásné město…Lidová píseň sice neříká, jedná-li se o Boleslav Mladou, či Starou, ale nejspíš jsou překrásné obě. Mladá Boleslav se pyšní nejen bohatou historií, vždyť byla založena již ve druhé polovině 10. století, ale i skvělou současností – je to bez nadsázky hlavní město automobilového průmyslu u nás. A že auta jsou jedním z nejvýznamnějších fenoménů dneška a také tahounem českého průmyslu a tím i exportu, o tom není sporu.

 

 

Parkour Mladá Boleslav

 

Ale Mladá Boleslav žije také kulturou a sportem. Z tradičních sportů je významný především fotbalový a hokejový klub, ale pokud hledáte něco modernějšího, co osloví i ty nejvíc „in“, je tady ještě parkour pro ty, kteří chtějí víc adrenalinu.

 

Tomáš 'Sahir' Taran

 

Tomáš „Sahir“ Taran, spoluzakladatel ZOHIRu, se narodil v Mladé Boleslavi a vyrůstal v Bakově nad Jizerou, kde začal s tréninkem parkouru. Tady se mu v hlavě začala rodit myšlenka, že nechce trénovat jen pro sebe, ale že chce předávat své znalosti dál. Tento přední český parkourista, YouTuber a influencer absolvoval Gymnázium Mnichovo Hradiště a poté studoval v Dánsku Gerlev Sports Academy. Od roku 2013 působí jako profesionální parkourista a sportovní kouč.

 

Po celém okrese Mladé Boleslavi, ale samozřejmě i v dalších městech, dělá Sahir a další členové ZOHIR týmu, vystoupení na nejrůznějších akcích. Vidět je můžete na dětských dnech, firemních večírcích, maturitních plesech, festivalech nebo jiných sportovních a kulturních akcích. Každé vystoupení či exhibice jsou pro účinkující i diváky nezapomenutelným zážitkem. Jelikož se parkour pohybuje na pomezí atletiky, gymnastiky a bojových umění, je každé představení originální. Každý parkourista zdolává překážky svým stylem a navíc pokaždé odlišně.

 

Proto pokud jste je ještě neviděli v akci, tak neváhejte a pozvěte si je také!

 

 

Kontakt: tomas.taran@sahirparkour.com. Tento e-mail slouží výhradně k zasílání obchodních nabídek týkajících se komerčních služeb.

 

V Mnichově Hradišti od září 2019 začínají parkour kroužky!