Výsledek hledání pro výraz
Obrázek pro kategorii Dálková škola parkouru

Dálková škola parkouru

Dálková škola parkouru

Dálková škola parkouru je kombinací parkour kroužků a workshopů. Místo jednorázového workshopu můžete díky dálkové škole parkouru absolvovat více tréninkových bloků, které na sebe navazují.

Narozdíl od parkour kroužku se dálková škola koná o víkendu (většinou od 8:30-12:30 hodin). Jedná se o 5 lekcí po 4 hodinách, celkem tedy 20 hodin parkouru. Dny dálkové školy parkouru najdeš u informací dálkové školy.  Jednotlivé víkendové lekce na sebe navazují od základů až po přeskoky a salta. 

 • Jak probíhá dálková škola?

  • Dálková škola začíná vstupem do tělocvičny od 8:30 (na první lekci proběhne registrace, seznámení se, rozcvička a základní přeskoky, podle kterých se účastníci rozdělení do menších skupinek podle pokročilosti). Je běžné, že se na dálkové škole sejdou úplní začátečníci (mají první zkušenost s tréninkem parkouru) i pokročilí, kteří už trénují nějaký ten rok. My s těmito rozdíly v pokročilosti víme pracovat právě díky individuálnímu programu pro obě tyto skupiny.
  • Všech 5 víkendových dní má jiné tréninkové zaměření. První setkání  (na níž se berou především základy akrobacie), až po klasické parkourové přeskoky a pokročilejší prvky jako jsou salta, přemety a otočky). V průběhu dne dohlížíme na pitný režim účastníků a dáváme jim dostatečný prostor pro odpočinek - mezi tréninkovými bloky jsou krátké přestávky a také "jídelní přestávka".
  • Pozor, jídlo není součástí ceny - nicméně standardně ( pokud nebude určeno jinak) sportovní víkendový trénink parkouru končí ve 12:30.  Takže polední oběd v pohodě stihneš již doma nebo v restauraci.
 • Je dálková škola parkouru bezpečná?

  • Všichni trenéři ZOHIR workshopu mají zkušenosti s parkourem a vedením sportovního tréninku pro děti. Techniky během tréninku cvičenci trénují pod dohledem trenérů a do dopadových žinenok. Bezpečnost je u nás na prvním místě!  Navíc trenéři vlastní parkourovou licenci, která jim dává dobrý základ profesionálně organizovat a trénovat všechny parkouristy. 
 • Chcete se přihlásit na ZOHIR dálkovou školu parkouru?

  • Přejděte níže, kde naleznete seznam jednotlivých míst, kde dálkovou školu parkouru organizujeme. Detail každého kurzu zobrazíte kliknutím na Více info.
 • Máte nějaké dotazy?

3 Položky v tabulce 4 Položky v tabulce Seznam

Dálková škola parkouru

PRÁVĚ PŘIPRAVUJEME

0 Kč

Klikněte