Výsledek hledání pro výraz
Obrázek pro kategorii Dálková škola parkouru | Zohir

Dálková škola parkouru | Zohir

Dálková škola parkouru

Dálková škola parkouru je kombinací parkour kroužků a workshopů. Místo jednorázového workshopu můžete díky dálkové škole parkouru absolvovat více tréninkových bloků, které na sebe navazují.

Narozdíl oproti parkour kroužkem je ten, že dálková škola se koná každou druhou sobotu (vždy v sobotu) v trvání 4 hodin od 11:00 - 15:00. Jedná se o 5x sobotu po 4 hodiny = celkem 20 hodin parkouru. Každou sobotu je jiný tréninkový plán a učí se jiné věci (od základů až po přeskoky a salta) - tím pádem jednotlivé soboty na sebe navazují.

Dálkovou školu organizujeme především ve městech, kde nemáme stabilních trenéry a z toho důvodu tam není parkour kroužek, ale dálková škola.

Jak probíhá dálková škola?

Dálková škola začíná vstupem do tělocvičny o 11:00 (na první lekci proběhne registrace, seznámení se, rozcvička a základní přeskoky, podle kterých se účastníci rozdělení do menších skupinek podle pokročilosti). Je běžné, že se na dálkové škole sejdou úplní začátečníci (mají první zkušenost s tréninkem parkouru) i pokročilí, kteří už trénují nějaký ten rok. My s těmito rozdíly v pokročilosti víme pracovat právě díky individuálnímu programu pro obě tyto skupiny.

Všech 5 sobot má jiné tréninkové zaměření. První sobota (na níž se berou především základy akrobacie), až po klasické parkourové přeskoky a pokročilejší prvky jako jsou salta, přemety a otočky). V průběhu dne dohlížíme na pitný režim účastníků a dáváme jim dostatečný prostor pro odpočinek - mezi tréninkovými bloky jsou krátké přestávky a také "jídelní přestávka".

Pozor, jídlo není součástí ceny - ideální je dítěti zabalit předem svačinu do krabičky. Obědová přestávka je většinou kolem 13:30.

Je dálková škola parkouru bezpečná?

Všichni trenéři ZOHIR workshopu mají zkušenosti s parkourem a vedením sportovního tréninku pro děti. Techniky během tréninku cvičenci trénují pod dohledem trenérů a do dopadových žinenok. Bezpečnost je u nás na prvním místě!

Chcete se přihlásit na ZOHIR dálkovou školu parkouru?

Přejděte níže, kde naleznete seznam jednotlivých míst, kde dálkovou školu parkouru organizujeme. Detail každého kurzu zobrazíte kliknutím na Více info.

Pokud máte k dálkové škole nějaké otázky, přečtěte si nejprve prosím často kladené otázky. Pokud v nich nenajdete odpověď na vaši otázku, neváhejte nás kontaktovat na info@zohir.cz a rádi vám poskytneme bližší informace :) Fotky z akci najdete na naší facebookové stránce v sekci Fotky.

3 Položky v tabulce 4 Položky v tabulce Seznam

Klikněte