Výsledek hledání pro výraz
RSS

Zápisník příspěvky 2019 červenec

Parkour Plzeň
Parkour Plzeň
V Plzni pro vás právě připravujeme parkourové workshopy a dálkovou školu. Tak proč si příjemně nezpestřit stereotyp školního roku? A o co vlastně půjde? Parkour workshop - je jednodenní intenzivní akce, která probíhá během víkendu a většinou v tělocvičně. Zúčastnit se mohou holky i kluci, úplní začátečníci i pokročilí, na začátku totiž budou podle pokročilosti rozděleni do menších skupinek. S sebou je třeba si vzít pouze sportovní obuv s bílou podrážkou, vhodné oblečení (ideálně tepláky na parkour), dostatek pití a svačinu. Dálková škola parkouru – jednodenní akce vám nestačí, chcete více? Přes týden nestíháte a máte čas jen o víkendu? Pak pro vás dálková škola parkouru ideální volbou. Jde o více tréninkových bloků, které na sebe navazují a navzájem se doplňují.
LEKCE OTEVŘENY K PŘIHLAŠOVÁNÍ
LEKCE OTEVŘENY K PŘIHLAŠOVÁNÍ
Je to tady! Spustili jsme na našem webu přihlašování na naše akce! Takže pokud nevíte kam s dětmi, zkuste od září Zohir parkour kroužek nebo Zohir parkour trénink - můžete se registrovat!
Parkour Jam – klid před bouří
Parkour Jam – klid před bouří
Poprvé jsme uspořádali Zohir parkour Jamy po Praze a na Mělníce. Jak tento nápad vznikl? Parkour je především o spojení podobně smýšlejících lidí. A jelikož Jam by se dal popsat stejnými slovy, pozvali jsme všechny, kteří to vidí stejně. Viděli jsme se s dětmi, rodiči, trenéry a také s administrativními pracovníky, sedící v zázemí Zohiru.