RSS

Blog

ZOHIR CAMP 2015 - 5. TURNUS KŘIŽANOV

Ať pálí slunce nebo prší, na ZOHIR Campu je vždycky co dělat. Dokladem je i tento sestřih z 5. turnusu roku 2015, který proběhl v Křižanově.

ZOHIR Camp je parkourový a freerunningový tábor pro děti a mladistvé. Svým programem odpovídá spíše sportovnímu soustředění, protože je zde kladen velký důraz...

ZOHIR CAMP 2015 - 4. TURNUS KŘIŽANOV

Týmový duch, spolupráce a vzájemná podpora, překonávání výzev a rozvoj pohybových dovedností i vůle. I to najdete na ZOHIR Campu a také v sestřihu z křižanovského 4. turnusu roku 2015.

ZOHIR Camp je parkourový a freerunningový tábor pro děti a mladistvé. Svým programem odpovídá spíše sportovnímu so...

ROMEO A JULIÁN (ZOHIR CAMP 2014)

I instruktoři a trenéři ZOHIR Campu se občas potřebují uvolnit. Co se stane, když začnou kreativně blbnout?..

 

...
SUMMER HOLIDAYS - ZOHIR CAMP 2014

ZOHIR Camp je týden parkouru, sportu a týmových aktivit s využitím okolního prostředí - třeba i nádherné přírody. Že tomu tak opravdu je, se můžete přesvědčit ve videu Jakuba Svobody, které je sestřihem záběrů ze ZOHIR Campu 2014.

 

...
ROZHOVOR S TOMÁŠEM ZONYM ZONYGOU

Léta zkušeností a jedno zásadní zranění jsou důvod, proč se Tomáš Zonyga alias Zony rozhodl stát parkourovým trenérem. Kdo je, co dělá, a proč si vybral právě parkour, na sebe prozradí v krátkém rozhovoru.

...
PARKOUR REPORTÁŽ: ZOHIR A LVÍČATA

Přemýšlíte, jak to asi vypadá na ZOHIR Campu? A jaká tajemství skrývá parkour? Trenéři i účastníci Vám řeknou víc v reportáži pro pořad Lvíčata České televize.

Uvidíte třeba zajímavá videa od Zonyho, ale také záběry přímo ze ZOHIR Campu. Uslyšíte třeba o tom, jak a co všechno se hodí trénovat, že...

WALL-SIDE TUTORIÁL | BY ZOHIR

Pokud už úspěšně zvládáš sideflip a chceš pokročit o kus dál, přímo se nabízí wall side (někdy také celým názvem wall sideflip). Jde o náročnější verzi sideflipu, a jak je patrné z názvu, svou roli navíc hraje v tomto freerunningovém triku zeď.

FÁZE SKOKU

Noha na zeď, ruce vzhůru!

1. Rozběh a odraz:
Wall side se...

SIDEFLIP TUTORIÁL | BY ZOHIR

Sideflip je lehce pokročilý akrobatický prvek, který vypadá dobře i v základním provedení. To protože frontflip a backflip (salta dopředu a dozadu) si dokáže představit každý, ale sideflip, salto stranou, je prostě zvláštní.

FÁZE SKOKU

Split-foot a ramena vzhůru

1. Odraz:
Do sideflipu se odraz ze split-footu (noh...